| JustyR12 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Lumia 520. Ce parere aveti despre acel telefon? Merita sa investesc?

Răspuns Câştigător
| dantomescu78 a răspuns:

Salut,

Sincer sa fiu, mi-ar placea sa te ajut dar nu detin acest telefon asa ca o sa te indrept pe drumul cel bun.

Pe aceasta pagina: http://bit.ly/1d5TxYs de unde poti cumpara telefonul, gasesti la final parerile cumparatorilor. Arunca o privire peste ele pentru ca ele te vor ajuta sa iei o decizie.

Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| vLaD1110 a răspuns:

Am auzit de acest telefon ba chiar l-am si vazut si cred ca e super bun! Are aplicatii preinstalate, android si wi-fi!

| JustyR12 explică (pentru vLaD1110):

Nu are android xD
Are Windows Phone 8

| blast4 a răspuns:

Am avut big grin nu se merita