| Jwowww a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un smartphone ...si nu stiu pe care sa-l aleg Samsung Galaxy Note 3 sau Samsung Galaxy Mega 6.3, as vrea parerea voastra....plzz?

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

În PRIMUL rând, Samsung Galaxy Note 3 N9000 încă NU s-a lansat oficial în România ( NU este pe piaţă )!

CATEGORIC Samsung Galaxy Note 3 N9000, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......8_2882.php

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=5665&idPhone2=5398

Toate cele bune.

| Nyxi a răspuns:

Eu ți-aș recomanda să alegi Samsung Galaxy Note 3 deoarece are 3 GB RAM, 16 GB stocare, pe langa celălalt care are doar 8, se poate conecta cu Samsung galaxy gear (smartwatch) are multe funcții de multitasking, funcție nouă pe S-pen (care te lasă să faci notițe), are ecran de 5, 7 inch dar dacă îți plac telefoanele mai mari îl poți lua pe galaxy-mega care deja îl poți lua din magazine, pentru note 3 trebuie să mai aștepți puțin. Sper că te-am ajutat, succes!