| WILFIX a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon de pe ebay.Dar unica problema.
E indicat ca e T-Mobile. Cei asta? V-a merge in Romania si in alte tari din Europa in special (Franta,Germania,Rusia,Moldova, Ucraina, Austria)?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Da va merge in europa si oriunde pentru ca e pe GSM.T- mobile este o companie de telefonie germana din state.dar atentie telefonul este blocat pe acea retea, deci daca vrei sa il folosesti va trebui sa il deblochezi.si daca tot de pe ebay l-ai cumparat atunci cauta tot acolo pe ebay america ca sint destui care deblocheaza si este ieftin.nu trebuie decit sa le trimiti IMEI-ul si ce telefon este si gata rezolvi rapid.bafta

1 răspuns:
| Z3US a răspuns:

T-Mobile este exact o retea gen: " COSMOTE "! din cate stiu my iphone 4s are si retea dinasta. eu il folosesc in Romania! L-am folosit si in Franta si Austria. totul a mers perfect. parerea mea este sa iti iei! Ai increderewinking Funda?happy