| SERIALS a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon mobil smartphone, pana in 500 euro, dar nu stiu ce model sa aleg. Sunt o multime. Ce sfaturi imi dati? Apropo m-am gandit ca e mai bine sa astept Black Friday. Sper sa gasesc ceva util.

9 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

One Plus 6.
In Amazon gasești la 509€.
E terminalul cel mai recomandat
Calitate preț caracteristici.
Sau daca iți permiți 569 € așteaptă până la inceputul lui noiembrie și iți cumperi versiunea One Plus 6T.

| SERIALS explică (pentru gelu1970):

Fac fotografii frumoase? de cati megapixel e camera?

| gelu1970 a răspuns (pentru SERIALS):

Cameta dublă de 12 si 20 mp
Camera față 25 mp
Vorbesc de 6T
In plus are propriul mod noapte pentru o bună calitate in condiții de puțină lumină.
In one plus 6 camerele sunt marca Sony. Presupun că vor continua și in 6T.

| SERIALS explică (pentru gelu1970):

Si care e diferenta la versiunile astea? de exemplu oneplus 6 si oneplus 6t? asta cu 6t e o versiune mai noua si mai imbunatatita?

| gelu1970 a răspuns (pentru SERIALS):

Da.

| gelu1970 a răspuns:

Ai mesaj privat cu o comparație intre camera foto a iphone x, galaxy s9 plus și one plus 6.

| Illuminati2016 a răspuns:

Uite aici. Funda? sau daca mai astepti apare xiaomi mi mix 3.
https://m.emag.ro/......D6TDQJBBM/
Funda?

| Bodu90 a răspuns:

Dacă scade de Black Friday sub 500€, clar one+ 6, dacă nu, aș merge pe Asus Zenfone 5.

| Bogdan815733 a răspuns:

Si eu am 3000 de lei disponibili pentru un telefon si cred ca voi merge pe note 8 care de black friday va fi probabil cam 2500 lei sau s9 plus tot cam in 2500, exclus Iphone, iti dau un sfat, pune-ti toti banii pe un card bancar si vei plati doar cu un singur click astfel avand mai multe sanse da prinzi unul din putinele produse reduse cu adevarat pentru ca se vor epuiza in cateva secunde.