| CLAUSOFART a întrebat:

Vreau sa mi cumpar un telefon si sunt indecis. Voi ce a ti alege intre : Samsung G530 Galaxy Grand Prime, Samsung galaxy s3 neo si LG G2 Mini? Va rog

6 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S3 Neo, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| AlexElektro1987 a răspuns:

Lg G2 Mini este mai performant si decat S3 Neo si de Grand Prime la un loc, mai ales pentru jocuri sau pentru sunet sau pentru camera.

| EmanuelEmy7 a răspuns:

Mergi pe Samsung Galaxy S3 Neo!

Răspuns utilizator avertizat
| Mishca13 a răspuns:

Eu am Samsung G530.si imi place iti recomand sal procuri