| omulpaiangan a întrebat:

Vreau sa-mi deschid un channel pe youtube cu unboxingul unor telefoane. Vreau sa fiu cat mai informat asa ca doresc sa-mi spuneti niste pareri despre aceste telefoane care vreau sa le prezint : iphone 4, Allview v1 viper, iphone 6, LG g2, Samsung galaxy trend. Ma intereseaza mai mult prima data pareri despre iphone, despre el voi face primul video.

1 răspuns:
| IT4help a răspuns:

Buna. Daca te intereseaza ce poti spune despre fiecare ar trebui sa cauti tot pe youtube sau de aici http://www.gsmarena.com/
Insa dupa ce te-ai documentat si ai facut video-ul trebuie sa ai in evidenta urmatoarele -NU vei avea din prima atati abonati cati iti vei imagina,
-Ai grija la calitatea voci
si a videoclipului,
si in ultimul rand - NU DA CU COMMENTURI DE GENUL uitati-va la chennel-ul meu! (asa nu se va uita nimeni)
Sper ca ti-am fost de ajutor! Salut!