| Rommeo a întrebat:

Vreau sa mi iau de la cineva un Nexus 6 impecabi, dar nu stiu mai merita ca mai avem un pic si intram in 2017 si ma gandesc ca el este un telefon de 2014 si cred ca o sa fie cam vechi. Voi ce zice-ti mai merita? Mai am o varianta cu un xperia x, dar este rose gold si ma cam face sa nu-l aleg din cauza culorii roz.

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Mi se pare un telefon foarte bun, daca il iei la un pret la fel de bun, numai bine. Crede-ma, n-o sa ai probleme nici in urmatorii ani, o sa ruleze orice, tehnologia avanseaza mai putin in fiecare an (cand vine vorba de smartphone-uri!). Diferentele vor fi din ce in ce mai mici. Eu l-as lua in locul tau. Am facut si eu upgrade la un Samsung Galaxy S3 NEO la S6 Edge, luat cu 1700 lei, nu mi-a venit inca, dar sunt sigur ca a meritat si ca inca e futureproof.

| Clorox a răspuns:

Asculta-ma bine, si eu ma pricep la telefoane si iti dau un sfat prietenesc, mai ai rabdare putin, apar telefoane noi, se ieftinesc astea mai scumpe de acum, poti sa ai mai multe produse din care sa alegi, gandeste-te la asta, poti sa-ti iei un LG G2 si acum, adica se misca bine... Dar merita? Nu merita, deoarece apare LG G6 anul viitor si deja poti sa-ti iei un LG G4winking
Stii ce zic, faci ce vrei, ti-am dat doar un sfatwinking Bafta!

| OhGodWhy a răspuns:

Fratele meu are unul, si merge super.Este mare, camera principala este inca buna pentru standardele actuale.Este updatat la ultima versiune de Android, pentru ca este un nexus.Si in general se misca foarte bine.
Deci dupa mine merita.