| Marcel69minecarftGamer a întrebat:

Vreau sa-mi iau iphone 6s plus, dar nu stiu daca imi ajunge cel de 32GB ma gandesc ca se va actualizata si ios-ul si ocupa si ala...

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca te gospodaresti bine, ajung si 32Gb.
Iti poti muta pozele si filmarile pe iCloud sau pe PC, eliberand memorie cand e nevoie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa mine unul, mie nu imi ajunge la s7 edge cei 32 gb, cu care l-am luat, asa ca am luat un card Samsung microsd de 128 gb.
Deci la tine pentru ca nu ai posibilitatea de adaugare a memoriei, ia-ti pe cel de 64 gb.

| RappaNow a răspuns:

Eu am IPhone 6s cu 32 de gb și este destul + că am poze multe și aplicații + jocuri și nimic nu e băgat pe iCloud, îți garantez eu că îți ajunge happy

Răspuns utilizator avertizat
| mont a răspuns:

Nu ajunge. Decat daca salvezi orice fisier media doar in cloud.