| c0bra1337 a întrebat:

Vreau sa-mi iau si eu un smartphone dar pot face rost de maxim 250 lei, de unde imi pot lua un smartphone de 250 lei.(okazii,mercador, tocmai.ro) sau de oriunde, daca stiti dati-mi link
DAU FUNDA! PLEASE ME
Sau ce telefon pot lua de 250 lei..il vreau pentru jocuri si muzica

8 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Uite un iphone, si nu este singurul, gasesti foarte multe la max. 250 lei pe okazii, si este perfect pentru muzica si jocuri;) http://www.okazii.ro/......a135424700

| 0rlando a răspuns:

Nu te lua după toți habarniștii care recomandă iPhone 3G, e foarte vechi și foarte slab. Majoritatea aplicațiilor și jocurilor actuale nu mai sunt compatibile cu iPhone 3G sau 3GS.
De 250 de lei, nu poți cumpăra ceva mai bun decât telefoane de genul: HTC Wildfire, Samsung Galaxy Fit, Ace, etc. În principiu cu 250 de lei, nu poți cumpăra decât unul din cele mai slabe telefoane de pe piață și alea doar second-hand.

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

In acei bani poti sa gasesti Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy Fit, Samsung Galaxy Ace.

| einsteinchen a răspuns:

Prima data cauta pe tocmai.ro si pe mercador.ro anunturi din orasul tau. Asa poti vedea produsul si poti negocia mai bine.

Apoi indreapta-te catre okazii.ro pentru ca aici e posibil sa platesti si transport pe langa taxa de rambursare a costului produsului (asta o plateste cumparatorul ca sa ajunga banii la vanzator).

Si ar mai fi sa cauti la amaneturi. Acolo e posibil sa dai peste un chilipir.

Succes!

| prettylittleliarstvd a răspuns:

Am gasit eu ceva pentru tine este un iphone 4s carcasa albastra cu hello kitty la 249 lei daca doresti mai multe detalii iti pot da site-ul sa te interesezi si poti suna daca te intereseaza!