| jessyyou a întrebat:

Vreau sa-mi iau un mobil. Si deoarece nu sunt specialis in asa ceva as vrea sa ma ajutati. Vreau sa fie asa ieftior/mediu, numaidecit sa aiba camera frontala, si mi-ar placea sa aiba tastatura qwerty ( insa cele cu tastatura qwertu care m-am uitat eu pe net, ori nu au camera frontala, ori nu sunt chiar performante), asa ca as putea sa ma multumesc si cu mobil senzor.

6 răspunsuri:
| bogboy101 a răspuns:

Pai sunt telefoane si cu qwerty si cu tachscreen.De ex:Nokia c6 ( nu are android.)
Dai un searche cu telefon cu qwerty si tachscreen.Dar sunt peste 10 milioane. Funda?

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Gasesti Nokia e72 sau e71 performante, da nu prea bune la jocuri, Nokia e6 si Motorola fire xt

| Natanail7 a răspuns:

Galaxy ace

| wolfrram a răspuns:

Pai depinde ce buget ai.Cu tastatura qwerty ar fi BlackBerry dar nu au camera frontala, cele mai ieftine.HTC cha cha este un telefon excelent are qwerty si camera frontala si are android. Costa in jur de 750 lei. Uita-te aici:http://telefonultau.eu/products/HTC-ChaCha-Black.html. Sper ca te-am ajutat. :)

| jessyyou explică (pentru wolfrram):

Din pacate nu pot vedea linkul ce l-ai trimis, scrie ca pagina a fost stearsa, te-as ruga sa trimiti altul daca poti )