| Ctmfresh28 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un Samsung Galaxy mini 2 de pe GALAXYGSM, ce are inclus in pachet? Telefon, Incarcator si mai ce? Dar daca cumpar de la EuroGSM ce contine?

Răspuns Câştigător
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Pachetul este acelaşi peste tot. Telefon, cablu de date, încărcător, o carcasă de schimb [partea din spate]. Nu are căşti. Mai este inclus manualul de instrucţiuni, dar nu cred că e necesar să-l citeşti, se învaţă repede. Telefonul este foarte bun, şi eu îl am.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Conţinutul minimal al pachetului este : telefon, încărcător şi Manual de utilizare.

Restul accesoriilor DEPIND de magazinul de unde-l cumperi...

Toate cele bune.

| Ionutpopescu10 a răspuns:

In pachet primesti telefonul, incarcatorul, castile, manual instructiuni si certificatul de garantie pe amandoua site-urile.