| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon de pe quickmobile.ro si as vrea sa stiu :
- daca site-ul este de incredere, as vrea sa comand online platind ramburs
- daca primesc si card

8 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Da sunt de incredere am comandat si eu nu o sa ai nicio problema

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Sunt de mare incredere.Ai si garantie la telefon 2 ani parca.Eu mi-am cumparat un telefon de acolo.Da primesc si pe card.Pa,pa

| anonim_4396 explică (pentru Pufoshenia):

Tu ce fel de plata ai ales?

| Pufoshenia a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu am luat fara card.

| anonim_4396 explică (pentru Pufoshenia):

Eu m-am gandit la plata ramburs

| oAaaNaa a răspuns:

Prietena mea si.a luat si este foparte multumita de el.bafta.

| Anonimatus1235437 a răspuns:

Eu mi-am luat telefon de acolo si a durat 3 saptamani sa vina, iau schimbat pretul intre timp, nu mi-a placut.dar totusi mai anuntat dinainte ca nu il au pe stoc. si na, eu eram din Iasi, si sediul era in celalalt capat la tarii.preturile sunt bune deci per total daca au telefonul pe stoc eu zic sa til cumperihappy

| anonim_4396 explică (pentru Anonimatus1235437):

Tu ce fel de plata ai ales