| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou.
Am ales HUAWEI P9 LITE 2016
HUAWEI P9 LITE 2017... Care ziceti vo ca este mai bun?
La Huawei p9 lite 2017 nu imi place ca are sticla in spate si daca il scapi jos se sparge sau cand il ti in mana atrage amprente. Astept recomandari

3 răspunsuri:
| OnePiece a răspuns:

Mie nu imi plac telefoanele cu sticla pe spate, daca totusi iti iei unul neaparat sa ii pui husa.

2017 e mai bun mai degraba din punct de vedere al design-ului si al dotarilor. Are QuickCharge si 3 GB de RAM. Diferentele de performanta sunt destul de mici totusi.

| Rommeo a răspuns:

Pui un autocolant pe spate si ai scapat. sunt de cumparat pentru fiecare model in parte.

| ChiarEu2 a răspuns:

Eu am varianta 2016, dar îți recomand 2017-le. Nu te gândi că "dacă îl scap jos se sparge", nu va păți mai nimic.