| KindKid17 a întrebat:

Vreau sa mi reîncarc cartela cu max 8€. Dar vreau sa am net nelimitat in perioada aia limitata. Vreau sa am si minute. Ajutați-mă ca nu am gasit nimic.

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Pai la Orange nu cred ca exista vreo extraopțiune cu net nelimitat. Este una care costa 8 euro și îți da 14 GB net dar eu zic ca e destul de mult, adică nici nu ai când sa consumi atâta, iar minute și mesaje ai nelimitat. Dacă vrei ceva mai ieftin, mai este una de 6 euro cu 8 GB și una de 7 euro cu 10 GB care tot la fel e destul de mult. Intra pe site-ul lor și vezi mai multe despre opțiunile prepay.