| IoanaIoana2121 a întrebat:

Vreau sa-mi schimb telefonul. am un Samsung galaxy s5 si vreau sa.l dau pe un iphone 5s. Fac o prostie?

Răspuns Câştigător
| Alfred0703 a răspuns:

Parerea mea e ca desi iphoneul are calitatea mai buna (are sticla pe spate, aluminiu pe lateral) performanta cea mai buna o are s5, mai ales cu updateul cu androin 5.0. Eu l-as pastra. Acum tu decizi

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU se merită schimbul!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune.

| Georgestaff08 a răspuns:

Daca vrei un tele fon pentru navigaat pe internet recomand iphone, iar pentru aplicatii recomand Samsung G3

| Georgestaff08 a răspuns:

Scz ca nu am pus virgula intre Samsung si G3

| Toto21 a răspuns:

In nici un caz... IPhone merge pe versiunea Apple IAR Samsung pe cea Android, drept urmare peste 1-2 ani Samsung galaxy s5 va merge greu, IAR IPhone ul nu! Nu uita ca, intotdeauna telefoanele IPhone au camera mai buna! Desi de pe cele 5s nu poti sa trimiti poze sau melodii de LA un telefon LA altul, iti recomand IPhone! Sper sa te fi ajutat!

| eunubeusd a răspuns:

Nu stiu cum e Samsungul dar i phone 5s e foarte bun doar cai mic daca nai nicio problema cu samsungul nul da!