| AlaskaYoung17 a întrebat:

Vreau sa trec de la iphone la Samsung, sau un telefon pe Android.
Caut unul cu aspect elegant si o camera buna.
Nu prea conteaza pretul, dar nu vreau ceva exagerat.

Răspuns Câştigător
| AssoX a răspuns:

Eu am facut acelasi lucru, am trecut de la iphone 6s la Samsung galasy s7 edge...iti pot spune ca prefer iphone si ca nu se pot compara intre ele, parerea mea sa ramai la iphone... Daca chiar vrei sa te schimbi pe Android iti recomand Samsung galaxy, restul mi se par slabe

| RAY a răspuns (pentru AssoX):

De acord cu tine, Samsung =copie ipone

| SkenWell a răspuns (pentru RAY):

Sti ca Iphone mai nou cumpara display Samsung nu?

| RAY a răspuns (pentru SkenWell):

Stiu asta

7 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Singurul telefon performant cu pret decent care poate rivaliza cu iPhone-ul este LG G6. Nu cunosc pretul in Romania, in Germania e 400 eur.

| OnePiece a răspuns:

Huawei Honor 9.

| BobNick a răspuns:

Eu singurul lucru pe care îl știu este despre existența extraterestriilor.