| bgud2000 a întrebat:

Vreau sa vand un iphone 6 16GB argintiu neverlocked si nu reusesc, sfaturi?

Răspuns Câştigător
| Impulsalex a răspuns:

Fratele meu intra pe olx, la jumate, ocazii si pune anunt putin mai mare nu prea mare si spune ca e negociabil si mai scazi cate putin ca sa il convingi pe cumparator.

4 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Pai ne intrebi ne noi? Tu il vinzi, tu sa ne spui daca nu reusesti

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Pune l pe olx! Dacă l ai pus și nu l ai dat înseamnă că ai cerut un preț cam mare...se vând la 1200-1300daca arata ca noi și sunt full box

| Mihailinformaticianul a răspuns:

Cat ceri pe el.

| bgud2000 explică (pentru Mihailinformaticianul):

1200ron este 9/10 functional neverlocked, fullbox si mai are garantie aprox 6 luni