| CosminComan75 a întrebat:

Vreau sami iau un Allview p5 quad si vreau sa stiu cam cum se misca; Cam cat tine bateria si daca se face upgrade la android 4.2.2!

3 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Am Allview p5 mini.
Se misca foarte bine.
Bateria e cat ecranul de mare laughing, tine cam 3-4 zile daca il folosesc foarte putin.
In general telefoanele astea sunt foarte bune, poti cauta pe net reviewuri.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu iti lua acest telefon, o sa-mi multumesti mai tarziu.

| George12356456 a răspuns:

Nu iti recomand acest telefon.Sa nu te incante ca are quad core sau camera ca e de 8.La banii care ii dai pe acesta poti cumpara un Samsung galaxy s3 mini, este mai bun.Allview nu are calitete. Sper ca te-am ajutat. Funda!