| Ritsuko a întrebat:

Vreau si eu o "aplicatie " de unde pot descarca muzica pe telefon (android) fara cost.

Răspuns Câştigător
| LenoreVoldaren a răspuns:

'iTube'. O folosesc și găsește aproape orice. Cea mai bună din Magazin Play.

5 răspunsuri:
| szabodaniel11 a răspuns:

Poti sa descarci pe mp3.org si merge pe ori ce tableta telefon calculator etc.

| Trucker5 a răspuns:

Copiezi linkul de pe youtube a fisierului video si il convertesti in muzica cu youtube-mp3.org.

| Luminita113 a răspuns:

Mp3 download, este foarte buna se descarca in 2 sec si gasesti orice melodie.

| Tucker_OttoLee_1986 a răspuns:

E.ok orice se poate rapid convenabil aplicatia e ok filme muzica etc...