| criiiiiisssstinaaaaa a întrebat:

Vreau si eu un program pentru iphone, care sa imi permita sa ascult muzica si daca nu am net, deoarece nu vreau sa imi bag muzica in telefon pentru a nu imi incarca memoria.

4 răspunsuri:
| Nelu62 a răspuns:

Nu ai Radio?

| criiiiiisssstinaaaaa explică (pentru Nelu62):

Pe bune? suntem in secolul 21 baietasi, nimeni numai asculta radio pe telefon

| Nelu62 a răspuns:

Fara net nu ai muzica. De card de memorie nu ai auzit?

| andutzu2000 a răspuns:

Incearca Zonga eu folosesc pe Lumia 520. Merge super bine, dar vezi ca trebuie sa iti faci un playlist in care adaugi ce melodii iti plac, apoi le dai download si gata ai melodiile dar nu in telefon ci in program, deci nu iti va ocupa memorie. Oh. si daca le downloadezi le poti asculta si fara net, dar cand le downloadezi trebuie sa ai net.