| anonim_4396 a întrebat:

Vreau un smartphone bun pana in 4mil. dar nu vreau ceva de la o firma chinezeasca gen e-boda sau Allview etc. pentru ca nu prea am incredere in chestiile chinezesti :S astept recomandari happy

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pai tu crezi ca altele sunt facute pe Marte? Tot in China sunt lucrate, inclusiv Samsung. Poate sa ai noroc sa nimeresti un "made in Korea"!

| Danielllz a răspuns (pentru K0sti):

Stai sa reformulez : Telefoanele Allview sau e-boda sunt rezistente, se strica repede, alte defecte care ar trebui notate? Da, ai dreptate dar hai sa comparam acuma un Samsung cu un telefon fara nume sa zicem kansunsu facut tot in china dar nuami ca iti pica piesele din mana cand il ridici. A? nu putem spune ca tot ce e facut in aceeasi tara e la fel de bun.

| K0sti a răspuns (pentru Danielllz):

Nu e chiar asa! Eu am Allview P5 Quad si sunt multumit de el. Merge brici. Nu ma joc, e adevarat, ca e telefon, nu jucarie. Se vede bine, se aude bine, face poze bune, filmeaza bine...ce sa-ti mai spun! Arata bine, pe net merge bine (wireless), nu s-a blocat niciodata... in concluzie nu am nimic de reprosat. Softul original!

| Stallone a răspuns:

Samsung Galaxy S3 Mini

| Danielllz a răspuns (pentru Stallone):

Bunicel dar am inteles ca bateria e foarte proasta si nu tine deloc... mai astept recomandari happy

| Stallone a răspuns (pentru Danielllz):

Lol e telefonul la care bateria tine cel mai mult. Poate vorbesti de versiunea i8200, dar i8190 e cel mai bun telefon ca performanta, durata bateriei si pret.