| Szzeby a întrebat:

Vreau un telefon care:sa fie rezistent la lovituri puternice si la apa,sa fie inteligent,sa aiba un difuzor si o camera foto foarte bune,cand il intorc sa i se intoarca si ecranul, si sa il pot controla si prin miscarile lui dar si cu degetul.

Funda!

Răspuns Câştigător
| 75414254 a răspuns:

Cu incredere iti recomand telefonul care il am si eu: Samsung gt s5560i
il am de aproape 3 ani si vreau sa zic ca daca il vezi zici ca il am de nici un an si cu toate astea mi-a cazut pe strada, pe scari, in ogramada de bai de jos, a cazut pe ciment, gresie, pe asfalt, pe scari, de la 2 metrii, l-am udat de atatea ori laughing telefonul meu este traumatizat dar vreau sa zic ca este cel mai genial telefon din lume in afara ca este foarte rezistent are un meniu genial si toate setarile sunt super, are multe secrete, are camera de 5.0 mega pixel. eu l-am luat cu 7 mil parca la reducere dar acum e mult mai ieftin

3 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Samsung galaxy Xcover 2, https://www.youtube.com/watch?v=2FcgrMYSfxc android 4.1, foarte rezistent, destul de performant, camera foarte buna de 5 mpx, difuzor de o foarte buna calitate, se aude tare, multe functii etc...

| OnuOnulică a răspuns:

Motorola DEFY Mini

| piratuu a răspuns:

Cat B15 sau Samsung Galaxy Xcover (1 sau 2)
Ambele telefoane rezista foarte bine.