| Aleeexutza a întrebat:

Vreau un telefon.
Ce propuneti sa imi cumpar? :*

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ne spui de ce buget dispui si pentru ce anume vrei sa il folosesti, cu siguranta vei primi recomandari mult mai bunewinking

| davidtm a răspuns:

Iti recomand din propria experienta iphone 3gs e bun pentru jocuri.nokia x7 e bun pentru camera muzica ..cam atatea stiu din propria experienta.
depinde de bugetul tau.

| cristiiiiiii a răspuns:

Depinde si de bugetul pe care il ai pentru achizitionarea telefonului: Recomand: Iphone 3, 4, Samsung Galaxy S2, galaxy mini, galaxy gio

| MaxKiller911 a răspuns:

Allview p5 alldro (999 lei, camera 8 mpx, procesor 1 GHz dual core, memorie interna 4 GB si android 4.0.4)

| danyshatAT a răspuns:

Samsung galaxy s 2 mini sau Samsung galaxy sit Nokia lumia

| floppy98 a răspuns:

Daca ai router iti propun Samsung Galaxy :mini, mini2, fit, ace happyasteabig grin

| Mihai_George_1997 a răspuns:

Buna din propria experienta tias recomandat un telefon intre 100-200 lei un Nokia C3, daca ai mai multi bani intre 200-400 lei ti-as recomanda un Samsung vawe, daca ai mai multi banii peste 400 tias recomandat un n97 sau un iphone 3g, dar daca vrei ceva mai misto un iphone 3gs, sau iphone 4 sau Samsung S2 sau S1... Eu ti-as recomanda un Nokia N 97 Bafta... FUNDA?

| AnDrEi66ANDY a răspuns:

La 999 ron Allveiw alldro p5 are un raport calitate pret excelent.

| danutzzzu99 a răspuns:

Depinde si cati bani poti da pe telefon.
Iti dau cateva modele:
Sub 500 lei: Nokia C3, Nokia Asha 311, Samsung Star 1, 2 sau 3, Samsung Chat
Intre 500 si 1000 lei: Samsung Galaxy Chat, Samsung Galaxy Gio, Samsung Galaxy Ace, Samsung Galaxy Mini 2
Intre 1000 si 2000 lei: Nokia N8, Nokia N9, Nokia E7, HTC One V, Samsung Galaxy W, Samsung Galaxy S2
Peste 2000 lei: iPhone 4S, iPhone 5, Samsung Galaxy S3, Samsung Galaxy Note, Samsung Galaxy Note 2
Oricum, sper ca te-am ajutat

| xennon a răspuns:

Iphone