| antohianda a întrebat:

Vreau un telefon cu touchscreen, nu foarte performant si pretul sub 200 lei.Am vazut de la Orange [ca sunt in Orange] si vreau pretul sub 200 lei la pret standard,fara a mai incheia abonamentul, deoarece am deja abonament si nu vreau sa-l modific.Multumesc happy

2 răspunsuri:
| ElStelaro a răspuns:

Orange Stockholm e ce poti gasi la sub 200 lei cu versiunea de android de 2.2.2,camera de 3, 2 MPx si toate prostiile de care dispune un sistem android doar ca este foarte prost in caz esti mare fan de jocuri de telefon

| antohianda explică (pentru ElStelaro):

Nu mai este in stoc happy