| Giurgi_Darius_2000 a întrebat:

Vreu sa comand huse pentru telefone si alte accesorii gsm en-gros la pret foarte mic dar nu stiu de unde. Ma puteti ajuta cu ceva site sau cineva ce vinde asa ceva?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Îți recomand acest site: http://www.cel.ro/
Prețurile sunt foarte bune și primești comanda în mai puțin de 24 de ore.

| DragosMentol a răspuns:

Problema pe majoritatea site-urilor din tara care vand accesorii gsm engros este ca au prea putine produse sau isi pun mult adaos, eu am gasit www.casex.ro au multe produse si preturi foarte bune care te mai lasa si pe tine sa castigi ceva bani, e o afacere buna, pe un olx ai undeva la 10-15 comenzi pe accesorii de telefon, in special huse:D. Sper ca te-a ajutat.

| Ovidiu_Petrescu_1985 a răspuns:

Uite aici dacă nu ai găsit pana acum preturi bune și produse de calitate www.accesoriitelefoanesibiu.ro