| enrique81 a întrebat:

Vreu sa imi iau un telefon si nu stiu ce... vreau sugestii preferabil de pe OLX, sigura cerinta e sa fie ecranul peste 4, 5". Buget:270 lei
dau funda! Multumesc

8 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

In bugetul tau as cauta un Samsung Galaxy s2 sau Galaxy S Advance.

| enrique81 explică (pentru Intruder19):

Cauta tu inainte sa vb aiurea laughing)))s2 in stare buna e 150 lei si am deja s advance laughing))

| n1445 a răspuns:

Mai bine caita pe eMAG

| n1445 a răspuns:

Cauta*

| Eduaard a răspuns:

Nu ți-aș recomanda OLX_ul pentru telefoane, poți lua țeapă foarte ușor.

| Ketch a răspuns:

Mai bine mai pui niste bani deoparte si vei lua ceva mai bun. minimum 5-600

| DidyyLmb a răspuns:

Gasesti Karbonn a19 de 5 inch la eMAG cu 300 lei este un telefon foarte bun.,.