| mocanangela a întrebat:

Vreu un telefon mobil cu antena de curte pentru a receptiona semnalul in zona cu semnal slab.
Astept ofertele voastre

3 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu aici trebuie să vii pentru asta - ci la sediul unei companii de telefonie.
Orange și Romtelecom/Cosmote au cele mai bune ofert ca raport calitate/preț.

Succes!

| GicuGagicu a răspuns:

Pentru a amplifica semnalul nu iti trebuie antena ci un amplificator de semnal. http://www.okazii.ro/......119418674. Daca vrei ceva mai serios de atat te costa foarte mult, gen 1000 lei. Faptul ca nu prea ai semnal nu are nici o treaba cu telefonul pe care il folosesti(daca nu e stricat telefonul)

| tudorsad a răspuns:

Ai incercat Nokia 1100? big grin
alea au semnal foarte bun in locuri amintite de tine...