| Blackspell57 a întrebat:

Vreun Ad-Blocker bun pentru Android?
Si link daca se poate.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Add-blocker-ele sunt extensii pentru aplicatiile BROWSER de internet.
Restul reclamelor din alte tipuri de aplicatii nu le stiu bloca.

| Bogdan70001 a răspuns:

In ciuda spuselor celor de mai jos POTI BLOCA TOATE RECLMELE PE ANDROID, insa acest proces necesita root

| Blackspell57 explică (pentru Bogdan70001):

Si cum anume pot face asta?

| Bogdan70001 a răspuns (pentru Blackspell57):

Etse un proces foarte complicat daca nu ai mai facut root deci eu zic sa te uiti pe YouTube, DAR mare atentie vezi sa faci root cu Magisk

| CarcotasulVesel a răspuns:

Singurul ad-blocker pe care il stiu pe Android este INTEGRAT cu Samsung internet browser:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.app.sbrowser

in afara lui nu prea exista, poate daca folosesti un proxy/vpn cu ad-block (dupa care, pana acum mi-a fost lene sa, sap) si care sa mearga pe tot Android-ul

insa vezi, ca si in adblocker din app de mai sus, are rahatul ala imbecil de "allow white ads", si ar fi bine sa intrii si sa il debifezi sau TOT o sa ai ad-uri... O TONA!