| SamsungElectronics a întrebat:

Xiaomi Redmi Note 10 pro sau Samsung Galaxy s20 Fe 5G?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Stai oleacă, nu ințelegem: te cheamă Samsung și oscilezi pentru un chinezism ca xiaomi?

| GabiDumitrescu a răspuns:

Https://www.pcgarage.ro/compara/2090110,2181890 - nebun sa fii sa dai dublu pe S20 FE-ul ala...

| Wr3nch a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DK2Z3XMBM/

asta e fix ce trebuie pentru ce buget ai

| NLS a răspuns:

Daca te intereseaza mai mult pozele decât telefonul în sine, ia Samsung-ul.

Daca vrei un telefon bun la toate, poti lua Xiaomi, dar cauta si un procesor puțin mai potent
(Dimensity 8100,
D920,
Snapdragon 680, 778, 780, 870... )

Am avut Xiaomi cu procesor 662, si desi avea UFS 2.2, se misca greoi.

Deci minim de la S.D. 680 in sus, daca doresti un telefon responsive.

| ReddY25 a răspuns:

S20

| FredericChopin a răspuns:

Eu zic că Samsung e mai bun adică ținând cont că Xiaomi e chinezesc și culmea mai e făcut și în China

| FredericChopin a răspuns:

Dar eu zic așa intra pe wwwgsmarenacompare.ro și le compari acolo i vezi toate plusurile și minusurile Bafta!

| Lexa08 a răspuns:

Xiaomi