| Ronaldo2007 a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste telefoane bune, gen Allview p5.

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Cine ti-a zis ca Allview P5 este un telefon bun? Nici un telefon de la Allview nu este bun, chiar daca unele din ele au procesor quad-core, se misca foarte prost, stiu pentru ca am vazut la multi oameni.Niste telefoane foarte bune ar fi : Htc One, Htc One Max, Htc 8x, Htc One x, One x+, Htc Desire 500, Htc Amazing si alte telefoane de la Htc.
Samsung Galaxy S4, Note 3, Note 2, Note, Lg Optimus G, Lg Optimus G2, Nokia Lumia 925, Nokia Lumia 1020, Nokia Lumia 1520,

12 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Lg Optimus L7 p700.

| Pumba a răspuns:

Allview e telefon bun? rolling on the floor)

| Eddyy a răspuns (pentru Pumba):

Ba baiatul vrea ceva la pret rezonabil nula 3. 500lei cu e iphone 5S ...nu?

| Ronaldo2007 explică (pentru Pumba):

Ai vazut macar telefonul?

| Eddyy a răspuns (pentru Ronaldo2007):

Da le-am vazut pe toate si unul dintre el o sa-l am i=am dat comanda funda sau nu?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru Ronaldo2007):

Si ce? Daca ti se pare ca arata bine, asta inseamna ca trebuie sa se miste bine?

| Ronaldo2007 explică (pentru Eddyy):

Edy pe tine te-am intrebat daca mai ai alte optiuni nu daca leai vazutbig grin

| Eddyy a răspuns:

Sony Xperia L
Sony Xperia M
Acer Cloudmobile s500
Lg Optimus L7 p700
Alcatel OT-992d
Alcatel One Touch Star 6010d
Huawey Ascendent y300
...bafta in ales telefonul
... Funda?

| Ronaldo2007 explică (pentru Eddyy):

Mai da-mi cateva optioni

| Fernando99 a răspuns:

Sony Xperia M

| bigboss2001 a răspuns:

Samsung Galaxy S 2 sau Plus s advance s3
note 1,2, 3

| bigboss2001 a răspuns:

Samsung Galaxy S 2 sau Plus s advance s3
note 1,2, 3 funda?