| Allexander07 a întrebat:

Ziua buna,

Doresc sa imi schimb telefonul si sunt putin indecis in alegerea altuia, de aceea va cer sfatul in privinta asta.

Ce telefon imi recomandati?
Buget 1800 lei.

Mulţam!

15 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Pe vremuri (inceputul anilor 2000) era o vorba: Nokia si alte telefoane. Astazi se zice la fel de Samsung. Eu zic ca Samsung. Mi-am luat un Nokia si-mi pare rau ca l-am luat.

| Allexander07 explică (pentru Salontanul):

Un model daca se poate?

| Salontanul a răspuns (pentru Allexander07):

La pretul asta un S7

| Allexander07 explică (pentru Salontanul):

Nu stiu, scrie ca are camera de 12 MP, vreau sa faca poze ok daca tot dau un ban pe el.

| Salontanul a răspuns (pentru Allexander07):

La 12 Mp fii sigur ca face poze bune dar tu iti iei telefon sau aparat foto?

| Allexander07 explică (pentru Salontanul):

Si si. Daca voiam doar sa vorbesc nu imi luam un smartphone.

| Noone09 a răspuns (pentru Allexander07):

Man nu prea conteaza cati megapixeli are si senzorul ei

| OnePiece a răspuns:

Xiaomi Mi 6 daca vrei Snap835.

Altfel, Huawei P9, Galaxy S7 Edge, sau si mai bine Lenovo Moto Z.

| Surtulecs a răspuns:

Buna! Uite aici un site cu o gama mare de telefoane mobile:

https://www.emag.ro/......dor/emag/c

Sper ca te-am ajutat!

| Allexander07 explică (pentru Surtulecs):

Stiu de unde sa gasesc telefoane, etc, etc. Dar eu vreau RECOMANDARI, adica *cumparati telefonul X pentru ca...*

Multumesc oricum!

| Surtulecs a răspuns (pentru Allexander07):

Puteti sa va achizitionat Samsung Galaxy J5 la pretul de 1100 indicat pe site-ul dat mai sus. Este un telefon foarte bun, ruleaza bine sistemul acestuia fara probleme, are memorie suficienta, foarte bun pentru poze si pentru vizualizare. Personal l-am achizitionat recent si nu am probleme cu acesta. E rezistent si rezolutia e super cu claritatea ei. Acum, decideti dumneavoastra.

| ro74florin a răspuns:

Xiaomi
telefoane chinezești de foarte buna calitate, la.preturi foarte bune

| bogdy20000 a răspuns:

Un s6 edge? Eu am unul de la Craciun si este destul de bun

| rebe200515 a răspuns:

Iphone 6s, Samsung galaxy s7.huawei p9

| Allexander07 explică (pentru rebe200515):

Doar la Huawei p9 mă incadrez din cele 3 telefone mentionate de tine si nu imi place modelul.