| Alex_IsJust_1994 a întrebat:

Ziua buna tuturor ^^ as avea o curiozitate, se merita un iPhone 4S 2nd hand? si cam la ce pret as gasi unul care sa fie hai sa zicem minim 9/10 la aspect si functionare? sau sa mai astept si sa iau un iPhone 5 simplu, la fel? parere sincera va rog ^^

3 răspunsuri:
| ImCalledLamă a răspuns:

Mai bine astepti pentru 5. iPhone 4 e deja cam invechit, parerea mea happy

| andreirobert15 a răspuns:

Iphone 4s nu se merita, are deja foarte mult timp!
eu iti zic sa mai aspepti pana apare 6S cand o sa se ieftineasca iphone 5s si o sa til iei pe ala!
eu daca asi fi in locul tau nu mi-as lua niciodata un iphone, fie 4, 5 sau 6!
iphone e doar o marca de telefoane di fize si nu de telefoane bune!
un telefon bun si recomandat ar fi GALAXY S4!
sper ca te-am ajutat!

| RaduTN a răspuns:

Cele mai bune telefoane de la Apple sunt iPhone 4S si iPhone 5S. Daca-ti permiti unul dintre ele, cumpara-l!