| YoyoXender a întrebat:

1 Ce sa fac in timpul liber?
2La ce să mă gândesc în timpul liber? (gen să rămână pe un anume fir al gândirii)
Și la ce v-ați gândit voi?

19 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Gaseste lucruri cu care sa-ti ocupi timpul ( EVIDENT! happy
Exemple cu lucrurile mele:
•Ciclism
•Jucatul de-a chimistul (destul de periculos)
•Counter-strike ( pew pew)

| Alverto a răspuns:

Pai stai cu picioarele in mocirla. De asta suntem și săraci și avem printre cele mai mici salarii din Uniunea Europeană. Că nici statul nu ajuta, dar nici noi nu facem ceva, ne e bine, mergem pe premiza "văd eu mâine cum o fi". Nu o spun eu așa din cer. Așa gândesc majoritatea românilor și europenilor din sud-est
Sa te dezvolți persoanal, profesional ai incercat? Sa îți întreci condiția? Sa îți găsești 1 sau 2 hobby-uri? Ia și investe-te in acțiuni sau cripto-monede până una alta daca vrei sa ramai la adăpost în caz că vine vreo hiper-inflație ce deja a cam venit fiindcă mai toate s-au scumpit
Ți-am spus despre asta pentru că mă gândesc că te plictisești și nu faci mai nimic, exact cum ne învață societatea

| YoyoXender explică (pentru Alverto):

Bine asta și îmi trecuse prin cap stăteam și mă gândeam cu ar fi daca as putea sa ridic 100kg acum fara batjocura macar sa am un scop. Acuma pot sa ridic până la 50kg nu definit ci 10 ridicări bine asta fara mers la sala (exerciți in casa doar cu haltere de 30 de kg) ție cum ți se pare de drumul care l-am ales?

| chuckmanson a răspuns:

Viata ta chiar e asa patetica încât ai nevoie de niște străini de pe internet sa îți spună cum sa îți petreci timpul liber?

| YoyoXender explică (pentru chuckmanson):

Plictisitoare nu patetică

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru chuckmanson):

Dc esti asa?

| YoyoXender explică (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Cum de sunt așa!

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru YoyoXender):

Nu tu, anonim14653876

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

E toxic fara rost

| YoyoXender explică (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Ok am înțeles. happy

| YoyoXender explică (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Ok am înțeles. laughing))

| YoyoXender explică (pentru sdfsfsdfsdfsdf):

Sa nu înțelegi ceva greșit mi s-a blocat tastatura la ultimul com nu am vrut haha dar înțelegi ok fara sup

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns (pentru YoyoXender):

laughing inteleg

| gabriel2004o a răspuns:

De ce sa stai când fetele te așteaptălaughing)
Descarca tinderlaughing)
O sa fie destul de distractiv

| sdfsfsdfsdfsdf a răspuns:

1) sa te plimbi cu bicicleta, alergi.
2) la unde te vei plimba, alerga

| cepIm a răspuns:

1. Ohoho, dar ce nu poti face madmazel...
2. La fetele care au trecut si trec pe langa tine si tu nu le abordezi pentru o aventura.
3. Ma mandeam sa fac ceva de mancare.

| YoyoXender explică (pentru cepIm):

Pentru că crede că sunt'' mic '' na am 21 de ani, dar de unde rasare subiectul cu fetele?
Plm in ziua de azi nu se mai acceptă 21 de ani masă vor 24, 25 vor vilă, vor BMW ultimul model, na nu știu de unde dau numai de din astea că nu o iau eu pe INA SAU ANDRA pretenții mari din ziua de azi.Io mă duc la fete de genul de mijloc nis prea frumose dar nici urâte de nici dracu n-ar sta cu ele oi fii eu în căutare să îmi mănânc timpul banii și serviciul dar nici în halul asta să incerc la o fată nașpa și să fiu respins de de aia.nu am nimic cu nicio fata poate să fie cum vrea dar nu să își bată pizzzda de fața mea cum vrea ia.

| georgianailoaei a răspuns:

1. ce iti place. diverse activitati: alergat, mers cu bicicleta, citit, gatit, scris, cantat la un instrument, etc.
2. la familie si prieteni. cum iti poti imbunatati relatiile cu ei, sau apuca-te de un serial, o serie de carti, si gandeste-te la sensul lor, sau gaseste metaforele din poezii, muzica.

| Andreiandrei1998andrei a răspuns:

Sa te gandesti cum faci bani si ca hobby eu recomand bouldering