| AlexDorinel a întrebat:

1. La mulți ani!

2. Cu cine fac bătrânii revelionu,sau mai bine zis la ce post TV se uita,Antena,TVR, Pro TV, Kanal D?

Apropo se mai uita cineva la TVR?))

9 răspunsuri:
| Werrich a răspuns:

Bătrânii se uită la România TV

Răspuns utilizator avertizat
| Nirvanaaa a răspuns (pentru AlexDorinel):

Parca au și ei program de revelion.

| Werrich a răspuns (pentru AlexDorinel):

De fapt i-au văzut pe Rareș Bogdan, George Simion, Oana Lovin, Codruța Cerva și pe jurnaliștii România TV cântând alături de soliști de manele (Vali Vijelie, Jean de la Craiova, Adi de la Vâlcea) și de muzica populara.

| Nirvanaaa a răspuns:

1. La mulți ani și tie.
2. Probabil antena sau pro tv.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. La infiniți ani!

2. Cu Dănuț Negru.

Eu. La emisiunea "Anchetele comisarului Antonescu".

| BIoody a răspuns:

1.
2. ne vedem peste 50 de ani la intrebarea asta, daca o sa mai fim, si probabil o sa iti raspunsi chiar tu la ea laughing

Răspuns utilizator avertizat
| DianaEmmaPink a răspuns:

Bunici mei de exemplu se uita în timpul revelionului la TVR sau Antena 1 în rest nici nu se gândesc sa aprindă televizorul.
Nu știu pe nimeni care sa se mai uite la TVR dacă nu sunt mai in vârstă.