15% Reducere de Mărțișor la cursuri de mindfulness, stil vestimentar, branding și arte plastice

Veste bună! În perioada 1-8 martie, la Fundația Calea Victoriei ai 15% Reducere la cursurile pe care ți le dorești. În prag de primăvară, dă-ți #refresh! Schimbă gândurile care te țin în loc, informează-te cum poți dobândi un skill nou, testează ce-ți place, împrietenește-te cu oameni noi.

În programul lunii martie găsești o mulțime de subiecte care să-ți pună mintea în mișcare: scriere creativă, improvizație, istoria artei, comunicare, desen&pictură, istoria modei, branding sau astronomie.

Ție ce domeniu ți se potrivește?

SOFT SKILLS:

ARTS&CRAFTS:

BEAUTY&STYLE:

OPEN YOUR MIND:

WELLBEING:

Dacă te-ai hotărât, înscrie-te pe contact@victoriei.ro și prinde Reducerea de Mărțișor – locurile sunt limitate. Ah, încă ceva: cursurile fundației se pot foarte ușor transforma într-un cadou reușit. Tot la contact@victoriei.ro poți trimite un mesaj în acest sens și cadoul ajunge rapid direct la tine în Inbox, sub forma unui voucher special decorat, inscripționat cu ce vrei tu.

Oferta este valabilă doar pentru cursurile din această listă, achitate în perioada 1-8 martie. Reducerea se aplică la costul întreg al cursului şi nu se cumulează cu alte promoţii sau beneficii.

Imagine: ilustrație de Liliana Arnaut

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Unde se fac aceste cursuri?

| TPU.ro explică (pentru RAY):

La Fundatia Calea Victoriei din Bucuresti :-)

| iRobert125g a răspuns:

De ce se afiseaza acest anunt?