| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

1.Cum e serviciul Deliberat de la KFC și MCDONALD S?
2 Părere despre FOOD PANDA?

3 răspunsuri:
| Speranta12 a răspuns:

Comanda prin food panda sau glovo. Sunt sigure si folosite de multi oameni. Eu am vazut curierii lor zilnic, chiar si acum pe timp de criza.

| Feitan a răspuns:

Ai aici omul potrivit eu comand zilnic si folosesc Ubereats, Foodpanda si Glovo, folosesc cel mai des (80% din comenzi) Foodpanda pentru livrarea gratuita (Iti impun de regula comanda minima ), toate 3 livreaza comanda cam la fel de rapid si de bine. Daca de exemplu ti-a venit mancarea gresita sau ai o problema cu aceasta ( foarte rar, cred ca mi s-a intamplat 1 singura data in 2 ani) de obicei se rezolva in favoarea ta *UberEats te rezolva cel mai bine si repede. Ca idee, FoodPanda are si el pret de transport dar este diferit de la restaurant la restaurant (de obicei intre 4-6 lei), Glovo are pretul in functie de distanta restaurantului fata de adresa ta, iar UberEats are pret fix de 7.5 lei.

| Adry05 a răspuns (pentru Feitan):

Pe takeaway găsești mult mai multe restaurante cu livrare gratuită decât pe food panda, cel puțin la mine așa e ( timișoara) sau EuCeMănânc