| GPA a întrebat:

8 absențe vi se par mult? Ar trebui sa mă panichez pentru 8? Câtă vreme nu depășesc pragul de 10 absențe nu-mi fac griji. Dar, mă pot afecta aceste 8 absențe? (Sunt nemotivate, dar 3 dintre ele le-am primit din cauza întârzierilor).
Sunt-n clasa a x-a și urmează o ședință.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Lectie din Scoala Vietii:
Cum sa te scuzi daca intarzii sau nu poti fi prezent la o intalnire?

Daca nici asta nu inveti, inseamna ca ai facut scoala degeaba...

| ROB3RT89 a răspuns:

Altii au zeci, poate sute si tu te plangi la 8 absente laughing

| Sn4k3 a răspuns:

E ok cat timp n-ai 10, mai ales daca ai un dirig de treaba si ti le motiveaza in caz ca faci mai multe. Data viitoare cand stii ca mai faci absente suna si tu si bagi o scuza.

| Cannibal a răspuns:

8? Pff e puțin laughing) Mai ai pana la 400