| MadRaven a întrebat:

A citit cineva certile Harry Potter? merita citite? merita sa ma apuc de ele daca deja am vazut filmele?

3 răspunsuri:
| NoOne18 a răspuns:

Nu am citit cartile Harry Potter dar verisoara mea a citit toate cartile Harry Potter si mi-a spus ca sunt foarte bune, deci incearca, Funda?

| Lorena_Bala_1988 a răspuns:

Metita. Cartile sunt mult mai complexe decat filmele si te ajuta cu adevarat sa traiesti povestea personajelor. Acelasi lucru se aplica pentru toate cartile vs filme.

Iti recomand. E o lectura placuta si usoara. Spre deosebire de cartile de adulti acestea iti capteaza interesul de la inceput si fii sigura ca daca o incepi nu o sa te lase pana nu le termini pe toate 7 happy

| NextTime a răspuns:

Sincer eu nu le.am citit dar sora mea da...din cate am auzit de la ea cartile au niste secvente pe care filmul nu le are si au prin.so foarte tare.
Deci parerea mea este ca se merita...thinking