| BilliOnaire a întrebat:

A comandat careva rochii de pe star shines?batting eyelashes, e multumit?

Răspuns Câştigător
| Britney13 a răspuns:

Eu ca sa fiu sincera nici una nici alta big grin Deci dupa cum vezi in poze arata super dar in realitate nu sunt deloc asa ci au un material latos si totusi arata bine numai ca trebuie sa ai mare grija la prima atingere de ceva cum ar fi un perete cu, cum sa spun din acela aspru de la casele vechi si cu bobite din alea taioase s-a gatat cu rochita cea trendy.laughing Sper ca te-am ajutat
P. S si daca da fundita