| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cineva ceva de pe Emag? Daca da, as dori sa stiu daca trimit produsele si prin posta, cu plata la ridicarea coletului(ramburs). Multumesc :*

Răspuns Câştigător
| angelo200 a răspuns:

Nu trimit produsele prin posta ti le aduce un curier. fara plata

2 răspunsuri:
| Gagicaru a răspuns:

Eu am facut 10 comenzi de la eMAG si au venit a 2 i prin fan courier la ora 11 in fata blocului Respect EMAG si aicea ma refer la comenzi de 1000-2000 lei

| anonim_4396 explică (pentru Gagicaru):

Si daca se intampla sa nu fiu acasa in momentul in care va sosi curierul, ce se intampla? imi va lasa coletul la posta? (ca banuiesc ca nu ma va astepta) te intreb asta pentru ca daca vor veni dimineata, eu voi fi la scoala big grin