| didu194 a întrebat:

A folosit cineva Supliform de la Hofigal? pentru celulita si vergeturi? Cum este?
Ce imi recomandati sa slabesc la gambe?

Răspuns Câştigător
| Maria84 a răspuns:

Buna, in primul rand Supliformul nu e pentru vergeturi, ci doar anticelulitic sau antireumatic, eu am folosit si folosesc asa ceva, poti face si impachetari cu el timp de 1-2 ore /zi si cam de 3-4 ori pe saptamana, apoi e bine sa faci o pauza dupa o cura de o luna aproape. Dar iti recomand sport si masaj cu ventuza
http://magazinulmeu.blogspot.com/2011/06/ventuza-ventuze-pentru-masaj.html
multa bafta

1 răspuns:
| fericitaaaa a răspuns:

Pai a folosit mama si chiar a ajutat-o sper sa te ajute si pe tine kiss