| missouri a întrebat:

A fost cineva cazat/a la Vila "Eleonora" din Eforie Nord? Cum sunt conditiile? Este departe de plaja? Acolo scrie ca la circa 500-700 m de plaja, dar nu se stie niciodata. Asa ca v-as fi profund recunoscatoare daca ati fi sinceri. happy Multumesc! :*

1 răspuns:
| Jadis a răspuns:

A fost o prietena de-a mea la acea vila anul trecut si mi-a povestit cum e. A zis ca si ei si prietenilor le-a placut foarte mult, camerele erau destul de spatioase si curate. Avea curte mare cu gratar si terasa cu mese si scaune, parcare. Au primit si un pat suplimentar pentru ca au avut nevoie. Zicea ca e aproape de plaja...acum eu nu stiu chiar cat de aproape. Or zis ca or mers ceva dar nu mult. Cel mai bine e sa suni la acea vila sa intrebi de departarea de plaja, poate negociati si pretul.

Mi-a zis ca nu e cine stie cat de luxoasa vila dar a meritat. Cat sa dormi si sa te odihnesti e numa bine camera aia.