| MyMy_3116 a întrebat:

A fost difuzat mai demuuuult pe tvr 2 un serial sf pentru tineri.Era vorba de doua fete:una din ele a calatorit din viitor si s`a intalnit cu cea din zilele noastre(in film asta insemnand cam 1998-1999). Au trecut prin mai multe peripetii si in final au ramas prietene. Cea din timpurile noastre avea inca un frate, iar mama ei avea un magazin.Astea`s singurele detalii pe care mi le amintesc.

va rog mult sa`mi spuneti daca stiti cum se numea. Dau funda maaarehee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fata din viitor

3 răspunsuri:
| MyMy_3116 explică:

Iaalove struck nu e serialul pe care il cautam dar il stiu si pe acestalove struck mersi oricumwinking

| kira30 a răspuns:

Alana,fata din viitor. titlu in ro.
The girl from tomorrow. titlu in en.

| justme_2012 a răspuns:

Spellbinder cumva? nu cumva pe una dintre ele o chema Ashka?