| MyMy_3116 a întrebat:

A fost difuzat mai demuuuult pe tvr 2 un serial sf pentru tineri.Era vorba de doua fete:una din ele a calatorit din viitor si s`a intalnit cu cea din zilele noastre(in film asta insemnand cam 1998-1999). Au trecut prin mai multe peripetii si in final au ramas prietene. Cea din timpurile noastre avea inca un frate, iar mama ei avea un magazin.Astea`s singurele detalii pe care mi le amintesc.

va rog mult sa`mi spuneti daca stiti cum se numea. Dau funda maaarehee hee

1 răspuns:
| razino a răspuns:

Pai e chiudat dar nu trebuiai sa ne dai atatea detalii uite stiu un film super se numeste in tabara cand erau doi tipi care mergeau in tabara si noaptea se auzea cinci sunete diferite iar ziua baieti se duceau la baie si dadeau de un urs si fugira pana in fundul paduri unde era o masina a timpului construita de un savant caci acolo era laboratorul lui vechi si sau intors in timp cand erau ani 80 cam atat imi amintesc si eu big grin