| nikolettta a întrebat:

A jucat careva de aici jocul "Nosferatu"? Cum vi s-a parut? mie una mi-a placut
Exista si continuare? Daca da dati un link care a mers la voi sa-l iau.
astept pareri sincere
Funda si mersi

2 răspunsuri:
| JuStKid a răspuns:

Nu din pacate eu nu stiu nici o continuare! l-am jucat si eu a fost un joc reusit! horrorlaughing... apucate de Left 4 Dead 2 sau Call of Duty World at War Zombie bfta!

| JeffRider93 a răspuns:

Am jucat eu si a fost genial, chiar daca are grafica cam slabuta...Dar, pana acum nu s-a creat continuarea.Dar, poti sa joci/descarci Amnesia:The Dark Descent.E tot ceva in gen.Si,te avertizez.Ai putea sa faci infarct de la el.