| FazekasErvin a întrebat:

A jucat sau joacă cineva pe site-ul Superbet.ro
Dacă da vreau păreri se câștigă bine și ce sume

8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Statistic vorbind casa castiga intotdeauna. Poate te va incanta un castig doua dar asta te va incita sa maresti miza si sa joci pana pierzi tot. Esti mai castigat daca nu joci.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu se castiga deloc, fiind bani aruncati pe apa sambetei.
Daca esti atat de bogat inca sa nu-ti pese de banii pierduti, joaca!

| FazekasErvin explică (pentru Violleta2022):

Chiar asta este ca eu as vrea să fac, nu să pierd bani.
Dacă știți vreun site intr-adevar bun aștept sugestii

| Violleta2022 a răspuns (pentru FazekasErvin):

Tu nu-ti imagienzi ca, din 100.000 de oameni cati joaca, sunt 2-3 care castiga. Ce sanse ai tu sa fii ala?
Sansele tale sa pierzi sunt de 99.99%
Daca apreciezi banul muncit, nu te apucat de jucat la noroc, ca arunci banii direct la canalizare.
baiete, nue xista site bun de castiguri!
Eu nu stiu pe ce planeta traiti, cand spuneti asa ceva.
Asa ceva nu exista, nimeni nu da bani pe degeaba

| doctorandus a răspuns (pentru FazekasErvin):

Ar trebui sa stii ca cea mai mare parte a jucatorilor isi pierd banii prin jocuri de noroc, iar cei care ajung dependenti ajung sa doarma-n sant.

| Sn4k3 a răspuns:

Ce treaba are site-ul? Trebuie sa stii sa joci daca vrei sa castigi si castigi/pierzi in functie de cat pui. Sunt pariuri acolo in caz ca nu te-ai prins laughing

| xerxes1 a răspuns:

Cineva trebuie sa le plateasca chiria si salariile la oamenii aceia.
Joaca linistit.

| Drsss a răspuns:

Pierdere de timp si de bani.