| emy a întrebat:

A...si va rog sa va argumentati raspunsurile!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca te referi la intrebarea cu prietenii care nu injura, ar fi trebuit sa postezi acolo aceasta cerinta, intrand pe raspunde la intrebare. Cei care nu au vazut acea intrebare, nu vor sti la ce te referi si vei primi raspunsuri ironice. Numai bine!

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@cristy, aici nu este un chat. Este un site de intrebari si raspunsuri. Ca urmare, trebuie sa postezi o intrebare, iar tot ce tine de intrebarea respectiva, postezi (ca raspuns) tot acolo. Succes! Numai bine!

| Cretaker a răspuns:

Ma voi asigura ca argumentez raspunsul meu.

| justagirlll a răspuns:

B
de aia

| emy explică:

@itsybig grine care?

| emy explică:

@Dilanescubig grinaca tu crezi ca eu m-am jucat, eu nu te opresc. Dar te inseli.Intrebarea(sa zic asa) tine de cea cu prietenii care nu injura.Doar ca am uitat sa o postez impreuna cu aceea, si am postat-o separat.

| emy explică:

@meic:Mersi mult! Dar acum, daca am gresit, ce sa fac? Din cate stiu eu, orice om greseste.Sau nu stiu eu bine?

| emy explică:

@melc:Tradu-mi, te rog! Eu nu prea stiu engleza.

| emy explică:

A...Am inteles acum ce spuneai, melc.Mersi mult!

| Doddel a răspuns:

Jucam fazan? atunci STOP!

| melc a răspuns:

@cristy
exista acel butonas mic, filozof si neinteles de lume numit 'editeaza intrebarea'.

| melc a răspuns:

@cristy
dude, I wast just sayin'