| mariusmarius999 a întrebat:

Acum am intrat in clasa a9-a si vine balul bobocilor. Stiu ca se fac preselectii si se aleg mister si miss... Cand se face asta si unde? Exista doua evenimente ca sa le zic asa, balul separat si afterparty separat, sau cum.

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu este o chestie generala pentru toate liceele. Fiecare liceu are programul sau si modul sau de organizare. In cadrul unui singur liceu, chestiile astea difera si de la an la an. Probabil va vor spune profesorii, colegii, diriginta, colegii organizatori etc. Vei afla oricum.

| onuticuta200312 a răspuns:

Intreaba-ti diriginta!

| U_Irinel_1996 a răspuns:

Preselectiile se fac la tine la scoala, stiu si eu in sala de sport sau ect. o sa va spuna diriginta ce si cum, iar miss si mister vor fi alesi la balul bobocilor, nu la after party big grin.