| Floorena a întrebat:

Acum cateva zile am trimis o intrebare la care am primit niste raspunsuri cam rautacioase.intrebam daca are cineva un cont TPU cu adresa de email confirmata si daca ar putea sa mi-l dea.bun.altii au spus ca e o intrebare cretina si ca as putea eu singura sa imi fac un cont. Da, as putea. Poate daca as primi un email de confirmare din partea siteului...as mai face un cont printre zecile de conturi pe care le am si la care nu am primit emailul de confirmare.Asta e problema. Vreau un cont cu adresa confirmata pentru ca eu degeaba fac.Nu am adresa confirmata si nu pot raspunde niciunei intrebari.Am putut raspunde doar in primele zile dupa ce am facut contul asta.Am intrebat de ce nu il primesc, dar nu m-a prea ajutat nimeni straight face am trimis si un mesaj de la CONTACT, dar nimic.Imi pare rau pentru cei pe care i-am deranjat cu intrebarea mea "cretina" straight face. Noapte buna!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MaryLoveAnime a răspuns:

Te-ai uitat si in spam,chiar nu te-ai gandit, auzi sa iti da mcontul nostru, da unde suntem aici? la piata? La noi nimic nu e moca (mai putin aerul).