| OfXs a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Vreu sa ma apuc de sala! Sun putin grasut, doar putin si vreau sa pun muschi pe mine.Am 14 ani..Nu stiu ce program sa urmez si ce alimentatie ar trebui sa urmez.Nu vreau sa fac exercitii incorecte si mai incolo sa am dureri.Ma poate ajuta cineva? Dau funda si vot!

2 răspunsuri:
| Alex1428 a răspuns:

Te ajut eu. daca ai o sala in apropiere sa te duci si sa urmezi programul de acolo dar sa nu faci cu multe kilograme, daca nu ai eu zic ca sa slabesti umipi = alergare in fiecare seara si sa faci abdomene si genoflexiuni si sa-ti iei doua greutati de minim 5 kg si maxim 10, sa te uiti si la un program pe net, iti voi da eu unul. http://www.culturism.ro/antrenament/ si de aici sa lucrezi. pls funda...

| OfXs explică (pentru Alex1428):

Am o sala in apropiere doar ca nu am program si nici antrenor acolo.